Thalgo Silicium Concentrate

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

78.00
62.40
Ju kurseni: 15.60
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
1935

Përdoret para kremës silicium ose hialuron mëngjes e mbrëmje, për një muaj si trajtim intenziv, dhe përsëritet disa here gjatë vitit sipas nevojës.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Thalgo Silicium koncentrati i zvogëlon rrudhat dhe i forcon qepallat, konturat e fytyrës dhe qafën. Duke luftuar kundër rrudhave të dukshme dhe varjes së lëkurës, ky serum i koncentruar e pasuron lëkurën në përbërës aktivë për t’i ripërcaktuar konturet e fytyrës. Kur përdoret si trajtim, ajo ka veprim afatgjatë të thellë. Rrudhat duken sikur “shtyhen” nga brenda dhe konturat e fytyrës duken si të ngritura. Menjëherë sjellë rehati dhe finish të butë në lëkurë. Ky është emulsioni i shkëlqyer me aromë delikate. PH 5,75

Përbërësit aktiv:

- Kompleksi i Silicit Marin - hidraton dhe redensifikon

- Matrixyl 6 - ristrukturon lëkurën

- Meristotheca dakarensis + Jania rubens - mbron acidin hialuronik.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00