Thalgo Silicium Day Creme

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

78.00
62.40
Ju kurseni: 15.60
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
16023

Thalgo Silicium Cream është një krem dite i pasur dhe luksoz për përdorim të përditshëm i cili i mbushë rrudhat dhe i heq konturat e fytyrës dhe qafës. Duke luftuar kundër rrudhave të dukshme dhe ngadalësimit të lëkurës, ky krem i pasur, që shkrihet në lëkurë me një kompleks silici marin i mbushë rrudhat dhe i riformon konturet e fytyrës. Kjo është një cilësi e pasur dhe e rehatshme e kremit me aromë delikate. PH 5.85.

Përbërësit aktivë:

- Kompleksi i Silicit Marin - hidraton dhe redensifikon

- Matrixyl 6 - ristrukturon lëkurën

- Meristotheca dakarensis + Jania rubens – e mbron acidin haluronik

- Jojoba Oil - ushqen dhe mbron intensivisht

- Shea Butter – hidraton intensivisht; Rikthen gatishmërinë në lëkurë.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Thalgo Silicium Cream është një krem dite i pasur dhe luksoz për përdorim të përditshëm i cili i mbushë rrudhat dhe i heq konturat e fytyrës dhe qafës. Duke luftuar kundër rrudhave të dukshme dhe ngadalësimit të lëkurës, ky krem i pasur, që shkrihet në lëkurë me një kompleks silici marin i mbushë rrudhat dhe i riformon konturet e fytyrës. Kjo është një cilësi e pasur dhe e rehatshme e kremit me aromë delikate. PH 5.85.

Përbërësit aktivë:

- Kompleksi i Silicit Marin - hidraton dhe redensifikon

- Matrixyl 6 - ristrukturon lëkurën

- Meristotheca dakarensis + Jania rubens – e mbron acidin haluronik

- Jojoba Oil - ushqen dhe mbron intensivisht

- Shea Butter – hidraton intensivisht; Rikthen gatishmërinë në lëkurë.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90