Thalgo Silicium Eye Cream

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

52.00
41.60
Ju kurseni: 10.40
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
12002

Aplikoni Thalgo Silicium Eye Cream në mëngjes dhe / ose mbrëmje në lëkurë të pastruar, duke përdorur lëvizje të lehta, nga këndi i brendshëm i syrit në këndin e jashtëm dhe pastaj nga tempulli deri te kocka ballore.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Thalgo Silicium Eye Cream e pasur me acid hialuronik dhe silicium detar, heq zonën e errët rreth syve, mbush rrudhat dhe korrigjon shenjat e lodhjes duke rezultuar në sy të freskët dhe më të rinj. Cilësi e freskët, e shkrirë në lëkurë e Thalgo Silicium Eye Cream lë një ndjesi butësie në lëkurë dhe absorbohet plotësisht pa lënë shtresë yndyrore.

Përbërësit Aktivë:
- Kompleksi Siliciumi Detar dhe Acidi Hyaluronik - heq rrudhat dhe regjeneron lëkurën
- Kozmetikë me kafeinë - veprimi i vazhdueshëm 24 orësh redukton të enjturat dhe qarqet e errëta
- Meristotheca Dakarensis + Jania Rubens Algae - mbron acidin natyror hialuronik të lëkurës
- Matrixyl 6 - peptide e cila nxit prodhimin e 6 përbërësve të dermis për një efekt densifikues

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00