Thalgo silicium puder e lengshme AMBRE

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

38.40
30.72
Ju kurseni: 7.68
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
14024

Të tundet para përdorimit!

E ngrohni butësisht pudrën në duart tuaja. e vendosni në ballë, mollëya dhe qafë. e përhapni pudrën duke fillu nga mesi i fytyrës nga jashtë. Për pjesët me parregullësi të dukshme përdorni edhe një shtresë shtesë të pudrës dhe butesisht e vendosni me shtypje të vazhdueshme. E pastroni në fund të ditës.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Thalgo Anti-Aging Foundation Ambre ndriçon lëkurën me ton më të errët për një rezultat natyral në çdo dritë. Veprimi i saj anti-plakje i plotëson nevojat e veçanta të lëkurës së pjekur, duke e bërë atë gradualisht të duket e fortë, e lëmueshme dhe e butë. Cilësia e këndshme, e pasur në ripërsëritjen e siliciumit marin dhe acidit hialuronik, të plotësuar nga pigmente që e shtojnë shkëlqimin, siguron një korrigjim optik të rrudhave dhe të papërsosmërive të tjera të lëkurës. Fytyra duket e përsosur dhe lëkura mbetet e qetë gjatë gjithë ditës.

Ofrohet në tre hije: Opal (lëkurë shumë e çelët), Natyrale (lëkurë e çelët) dhe Amber (tone të lëkurës së errët)

Përbërësit aktivë:

- Silic marin - aktivizon neo-sintezën e fibrave mbështetës; funksionon në mënyrë aktive në organizimin e arkitekturës 3-dimensionale të dermisit

- Acidi Hyaluronik - Efekti filler i çastit

- Pudrat për shtim të shkëlqimit (2 mikro-grimca të butë fokus) - sigurojnë efekt të menjëhershëm zbutës për ta hijezuar optikisht pamjen e rrudhave

- 4 pigmente minerale ultra fine - rikrijoni pamjen sa më afër hijes natyrale të lëkurës

- Aminoacid (origjinë bimore) - mban ujë; krijon afinitet më të madh midis pigmenteve dhe lëkurës për mbulim perfekt


  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00