Thalgomen After Shave Balm

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

26.00
20.80
Ju kurseni: 5.20
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
5150

Udhëzimet

Menjëherë pas rruajtjes (manuale ose elektrike), aplikoni një sasi të vogël të Thalgo Men Balsam pas rrojes. Ky locion i lehtë absorbohet shpejt, duke bërë të mundur zbatimin e mëvonshëm të një trajtimi më specifik.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Balsami Thalgomen aftershave absorbohet menjëherë pas aplikimit dhe përbërësit aktivë të saj qetësues dhe riparues efektivisht lehtësojnë irritimet e lëkurës të shkaktuara nga rruajtja. Lëkura ndihet e rehatshme dhe e elastike me një ndjenjë të këndshme freski të qëndrueshme.

Përbërësit aktivë:
- Alga Blue Vital - Energjia e lëkurës; Lufton stresin qelizor; Nxit regjenerimin e qelizave; Lufton shenjat e para të plakjes
- Efekti cefalipin - fashë; Inkurajon shërimin; Ul kohen e koagulimit me 50% ne rast te prerjeve
- Eashave - zbut irritimet; Siguron freski të qëndrueshme; Riparon dhe hidraton lëkurën.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00
Në të njejtin qmim!