Vivax drejtuese Flokesh HS-02 B

Kurse
50%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 8.00
4.00
Ju kurseni: €4.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "Vivax drejtuese Flokesh HS-02 B" eshte 1.

0234819
  • HS-02 B eshte drejtuese per floke pa tela me pllaka keramike e cila e perdore bazen per karikim.
  • Fuqia: 30W
  • Garancioni: 12 muaj.
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Vivax drejtuese Flokesh HS-02 B

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

  • HS-02 B eshte drejtuese per floke pa tela me pllaka keramike e cila e perdore bazen per karikim.
  • Fuqia: 30W
  • Garancioni: 12 muaj.
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00
Në të njejtin qmim!