Jastek massage me muzik

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 25.00
14.99
Ju kurseni: €10.01
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
1120

Jastek massage me muzik ideale per problemet te cilat i keni me qafe, mjafte relaksuese dhe ne te njejten kohe mund te ndegjoni muzike.
Perdorimi i saj eshte shume i thjeshte vetem me 2 bateria te thjeshta.
Mund ta perdorni gjate kohes kur jeni duke pushuar ne shtepi, apo kur jeni duke vozitur

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Jastek massage me muzik ideale per problemet te cilat i keni me qafe, mjafte relaksuese dhe ne te njejten kohe mund te ndegjoni muzike.
Perdorimi i saj eshte shume i thjeshte vetem me 2 bateria te thjeshta.
Mund ta perdorni gjate kohes kur jeni duke pushuar ne shtepi, apo kur jeni duke vozitur

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim