❄Russell Hobbs NUTRIBOOST blender 23180-56

Kurse
27%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 96.30
69.90
Ju kurseni: €26.40
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
23180-56

Specifikat:

 • Seti 15 pjesësh perfshin:
 • Bazen e lemuar nga celiku i pastër me motor 700 watt
 • 3 x gota te medha 700ml
 • 2 x gota te vogla 350ml
 • 1 x brisqe bluarese me 4 tehe
 • 1 x brisk brisk grires i dhembezuar
 • 3 x kapake të fortë
 • 1 x shishe bartëse me grykë
 • 1 x shishe shkundese me vrima
 • 2 x rrathe për buze
 • Te gjitha pjeset te sigurta per larje ne makinen e eneve
 • 2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifikat:

 • Seti 15 pjesësh perfshin:
 • Bazen e lemuar nga celiku i pastër me motor 700 watt
 • 3 x gota te medha 700ml
 • 2 x gota te vogla 350ml
 • 1 x brisqe bluarese me 4 tehe
 • 1 x brisk brisk grires i dhembezuar
 • 3 x kapake të fortë
 • 1 x shishe bartëse me grykë
 • 1 x shishe shkundese me vrima
 • 2 x rrathe për buze
 • Te gjitha pjeset te sigurta per larje ne makinen e eneve
 • 2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00
(0)
219.00 249.00 Ju kurseni: €30.00