❄TEFAL A702SC84 Set Tenxhere

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 117.00
89.00
Ju kurseni: €28.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "❄TEFAL A702SC84 Set Tenxhere" eshte 1.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, çdo ditë të javës.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Tenxheret Tefal Intuition jane tenxhere të kualitetit të lartë me dimenzione të ndryshme ideale për secilën kuzhine.

Materiali prej çelikut superior me fund tre-shtresor induktiv që siguron përçim efektiv të temperaturës dhe brendësia jo ngjitëse siguron qe te mos u digjet ushqimi.

Tenxheret Tefal Intuition kanë jetëgjatësi të madhe,nuk deformohen,nuk gervishen,rezistent ndaj korozionit,nuk permbajnë materiale të rrezikshme për shëndetin sic mund te jene elementet e plumbit dhe kadiumit të cilat shpeshhere përdoren në prodhimin e tenxhereve.

Kapakët nga qelqi janë shumë të qëndrueshëm me dizajn te përshtatshem për gatim.

Këto Tenxhere garantojnë gatim te shpejte dhe te shëndetshem të ushqimit të përshtatshme për përdorim në pllakë elektrike,pllakë të qeramikës , pllakë induktive, pllakë me gas.

Seti përmbanë:

  • 1 x tenxhere 16 cm në diametër, me kapak 1.3 L
  • 1 x tenxhere 18 cm në diametër, me kapak 2 L
  • 1 x tenxhere 20 cm në diametër, me kapak 2.9 L
  • 1 x tenxhere 22 cm në diametër, me kapak 6 L
  • 1 x tenxhere 24 cm në diametër, me kapak 4.9 L

Dhuratë që ju siguron të ju urojnë cdo dite për vite të tëra !

Pesha 7.2kg

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00