TEFAL C1503243 Tenxhere

Kurse
60%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 42.00
17.00
Ju kurseni: €25.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "TEFAL C1503243 Tenxhere" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Tenxhere TEFAL një zgjidhje e shpejtë dhe e thjeshtë për të gatuar.

Shijoni ushqimet e shëndetshme të pregatitura me këtë tenxhere.

Shumë praktike dhe e lehtë për përdorim.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Tenxhere TEFAL një zgjidhje e shpejtë dhe e thjeshtë për të gatuar.

Diametri : 24cm

Shijoni ushqimet e shëndetshme të pregatitura me këtë tenxhere.

Shumë praktike dhe e lehtë për përdorim dhe pastrohet lehte.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00
Në të njejtin qmim!