❄TEFAL C1500243 Tigan

Fërtere Tava TEFAL

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 27.00
12.00
Ju kurseni: €15.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "❄TEFAL C1500243 Tigan" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Zgjedhja e përkryer për cdo kuzhine: qëndrueshmëri dhe super lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje.

 • Diametëri i brendshëm 24 cm
 • Mbrendesia e taves/tiganit tefllon- material jo ngjitës
 • Tregues nxehtesie
 • Material alumini
 • E pershtatshme për pllaka elektrike,me plin, me zjarr.
 • Lahet në enëlarëse
 • Doreza lëvizëse qe mundëson vendosjën ne rraft pa marrë hapsirë shtesë
 • Prodhim EU

 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Zgjedhja e përkryer për cdo kuzhine: qëndrueshmëri dhe super lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje.

 • Diametëri i brendshëm 24 cm
 • Mbrendesia e taves/tiganit tefllon- material jo ngjitës
 • Tregues nxehtesie
 • Material alumini
 • E pershtatshme për pllaka elektrike,me plin, me zjarr.
 • Lahet në enëlarëse
 • Doreza lëvizëse qe mundëson vendosjën ne rraft pa marrë hapsirë shtesë
 • Prodhim EUPër ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
219.00 249.00 Ju kurseni: €30.00
Në të njejtin qmim!
Kurse
17%
(0)
023505334
Kurse
17%
(0)
023505333