VOX WM3379 Toster

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 25.00
19.00
Ju kurseni: €6.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "VOX WM3379 Toster" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Toster për waffles dhe palepeta, me pllaka jo ngjitëse këto pllaka janë gjithashtu lehtë për tu pastruar.

Informata teknike:

  • Fuqia: 1000w.
  • Temperatura maksimale: 220 °.
  • Kontroll automatike e temperaturës.
  • Pesha 1.35kg.
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Toster për waffles dhe palepeta, me pllaka jo ngjitëse këto pllaka janë gjithashtu lehtë për tu pastruar.

Informata teknike:

  • Fuqia: 1000w.
  • Temperatura maksimale: 220 °.
  • Kontroll automatike e temperaturës.
  • Pesha 1.35kg.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00