❄Toster

Kurse
33%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 26.25
17.50
Ju kurseni: €8.75
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Informata teknike :

VIVAX HOME toster TS-1200DP
Fuçia 1200W
2 pllaka te ndashme – grill dhe waffle
Siperfaqe e madhe per 4 tosta

Garancioni 12 muaj

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00
(0)
219.00 249.00 Ju kurseni: €30.00