Russell Hobbs Grirese sallatash Desire collection Slice&Go 20346-56

Kurse
8%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 49.00
44.99
Ju kurseni: €4.01
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
20346-56

Specifikat:

 • Servim direct nga prerja në tas për me shumë pastërti
 • 200 watt fuqi
 • 3 brisqe të ndryshme nga celiku i paster:
 • Për copëtim
 • Grirëse normale
 • Grirëse e imët
 • Vrima për palosjen e brisqeve prapa pajisjes
 • 2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifikat:

 • Servim direct nga prerja në tas për me shumë pastërti
 • 200 watt fuqi
 • 3 brisqe të ndryshme nga celiku i paster:
 • Për copëtim
 • Grirëse normale
 • Grirëse e imët
 • Vrima për palosjen e brisqeve prapa pajisjes
 • 2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00
Në të njejtin qmim!