Set/Çarçaf 1

Kurse
3%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 175.00
169.00
Ju kurseni: €6.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "Set/Çarçaf 1" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit
7080515

Set/Çarçaf për dyshek.

Informata teknike:

  • Përfshihet: Një Çarçaf dysheku 250x290 dhe një çarçaf dysheku me llastëk 175x200 si dhe dy këllëf për jastëk 50x80
  • Përmbajtja: 100% Pambuk

Set/Çarçaf për dyshek.

Informata teknike:

  • Përfshihet: Një Çarçaf dysheku 250x290 dhe një çarçaf dysheku me llastëk 175x200 si dhe dy këllëf për jastëk 50x80
  • Përmbajtja: 100% Pambuk
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Set/Çarçaf për dyshek.

Informata teknike:

  • Përfshihet: Një Çarçaf dysheku 250x290 dhe një çarçaf dysheku me llastëk 175x200 si dhe dy këllëf për jastëk 50x80
  • Përmbajtja: 100% Pambuk


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00