Set çarçafësh: pambuk 100%

Hover over an image to enlarge

41.90
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
PR76

SET ÇARÇAFËSH, 100% pambuk, të cilësisë së lartë!

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ çdo ditë 24 orë.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Çarçafa për gjumë të ëmbël të përbërë nga materiali 100% pambuk, që ju mundëson ambient higjenik, larg alergjive dhe baktereve.

Përmasat:


Dyshe:

  • · Këllëf jorgani: 200 x 220
  • · Çaraf dysheku: 220 x 240
  • · Këllëf jastëku (x2): 55 x 75

*këllëfi jorganit dhe jastëkut është me patent

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
135.00 139.90 Ju kurseni: €4.90
(0)
135.00 139.90 Ju kurseni: €4.90
(0)
106.00 109.90 Ju kurseni: €3.90