❄Samsung VCC4135S37/BOL Thithëse elektrike

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 59.00
52.00
Ju kurseni: €7.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "❄Samsung VCC4135S37/BOL Thithëse elektrike" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit
Fshisë elektrike e përshtatshme dhe praktike për shtëpinë tuaj , filtrim të mirë të ajrit qe parandalon ndotjen e tijë gjat pastrimit të shptëpiseë suaj....
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Fshisë elektrike e përshtatshme dhe praktike për shtëpinë tuaj , filtrim të mirë të ajrit qe parandalon ndotjen e tijë gjat pastrimit të shptëpiseë suaj.

Fuqia e motorit: 1600 W

• Fuqia thithëse: 320 W
• Tipi i filtrit: Ciklonë
• Niveli i zhurmës: 80 dB
• Lloji i depozitës së pluhurit: Thes materiali
• Kapaciteti i pluhurit: 3 L
• Tregues për mbushjen e thesit
• Gjatësia e kabllit:
• Ngjyra: E kuqe

2 VITE GARANCION

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
Në të njejtin qmim!