Turbo flex

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 9.99
3.99
Ju kurseni: €6.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
1117
  • Turbo flex mundeson qe uji ne rubinet te del ne menyra te ndryshme, instalimi i ketij produkti eshte shum i lehte.
  • Pershtatet me te gjitha llojet e rubinetave.
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

  • Turbo flex mundeson qe uji ne rubinet te del ne menyra te ndryshme, instalimi i ketij produkti eshte shum i lehte.
  • Pershtatet me te gjitha llojet e rubinetave.
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00
Në të njejtin qmim!