Zemra ime

Hover over an image to enlarge

121.65
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
05

kuti me trendafila ne formen e zemres

Une ta fala zemre

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Kuti ne forme zemre me trendafila te kuq. Kutia permban brenda sfungjerin e ujit dhe ushqimin e nevojshem per ti mbajtur lulet te fresketa

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!