VIVAX HOME hair dryer HD-1206 F

Kurse
38%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 8.90
5.50
Ju kurseni: €3.40
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
023505361
  • Power [W]: 1200
  • Other: hook for hanging, folding handle, 2 speeds, protection against overheating
  • Colour: white / black
  • Garancioni 12 muaj
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

  • Power [W]: 1200
  • Other: hook for hanging, folding handle, 2 speeds, protection against overheating
  • Colour: white / black
  • Garancioni 12 muaj
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
Në të njejtin qmim!