VIVAX SMART Fly 3 LTE rose gold, 5", 4G

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 169.00
129.00
Ju kurseni: €40.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "VIVAX SMART Fly 3 LTE rose gold, 5", 4G" eshte 1.

02350947

Telefon i mençur, me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g.

Posedon një kamer prej 13megapixels që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.


Blej telefon VIVAX SMART i mençur dhe i përshtatshëm për të gjitha moshat.

Me garancion 12 muaj.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

 • Telefon i mençur, me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g.
 • Kapaciteti i Ram-it ju mundëson argëtimin me lojëra 3D dhe menagjim të shumë aplikacioneve në të njejtën kohë.
 • Posedon një kamer prej 13megapixels që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.
 • Informata teknike:
 • 5” HD 1280 x 720 IPS
 • Quad core cortex-A53 1.0 GHz
 • Android 5.1
 • 3 GB RAM, 16 GB ROM
 • Kamera mbrapa 13 MP, para 5 MP
 • Bateria 2500 mAh
 • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, çdo ditë të javës.


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!