VIVAX SMART Point V551 LTE gray, 5.5", 4G, fingerprint

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 189.00
129.00
Ju kurseni: €60.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "VIVAX SMART Point V551 LTE gray, 5.5", 4G, fingerprint" eshte 1.

02350973
 • Telefon i mençur dhe i përshtatshëm për të gjitha moshat.
 • I lehtë për tu përdorur dhe me një madhësi korrekte .
 • Informatat teknike:
 • 5.5” HD 1280 x 720 IPS
 • Quad core MT6737 1.25 GHz
 • Android 6.0
 • 3 GB RAM, 16 GB ROM
 • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
 • 3000 mAh
 • Fingerprint, GPS, FM, OTA, 4G

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Telefon i mençur dhe i përshtatshëm për të gjitha moshat.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

 • Telefon i mençur dhe i përshtatshëm për të gjitha moshat.
 • I lehtë për tu përdorur dhe me një madhësi korrekte .
 • Informatat teknike:
 • 5.5” HD 1280 x 720 IPS
 • Quad core MT6737 1.25 GHz
 • Android 6.0
 • 3 GB RAM, 16 GB ROM
 • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
 • 3000 mAh
 • Fingerprint, GPS, FM, OTA, 4G

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
Në të njejtin qmim!