VIVAX SMART Point X1 LTE black, 5.2", 4G

Hover over an image to enlarge

159.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
02352655

Telefon i mençur, i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g si dhe posedon një kamer cilësore që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Telefon i mençur, i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g si dhe posedon një kamer cilësore që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.


Informata teknike:

  • 5.2” HD 1280 x 720 IPS
  • Quad core MT6737 1.45 GHz
  • Android 7.0
  • 2 GB RAM, 16 GB ROM
  • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
  • 2500 mAh
  • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G, fingerprint

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim