VIVAX SMART Point X501 LTE black, 5", 4GI

Hover over an image to enlarge

129.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "VIVAX SMART Point X501 LTE black, 5", 4GI" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit
02350994

I përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Një çmim i volitshëm për ty.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Telefon i mençur me shumë funksione.

Bateri të qëndrueshme dhe një kamere cilësore.

Informatat teknike:

  • 5” HD 1280 x 720 IPS
  • Quad core cortex-A53 1.23 GHz
  • Android 6.0
  • 2 GB RAM, 16 GB ROM
  • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
  • 2000 mAh
  • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
Në të njejtin qmim!