VIVAX tablet TPC-703 3G + Case

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 89.00
69.00
Ju kurseni: €20.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "VIVAX tablet TPC-703 3G + Case" eshte 1.

02350990
 • Ekran 7 "
 • IPS/PLS, 1024x600
 • Cortex A7
 • MTK832, 1,3 GHz
 • Quad Core
 • Android 6.0, 1 GB, 8 GB
 • Kamera 2 Mpix / 0,3 Mpix
 • 3G,802.11 b/g/n
 • Bluetooth 4.0
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Vivax TPC-703 3G ofron mundësi të panumërta përdorimi me super sistemin operativ Android 6.0. Karakterizohet me një procesor 1.3GHz quad-core dhe 1GB RAM. Po ashtu ka një rezolucion të lartë, të mprehtë dhe ekran 7 " i cili ofron ngjyra të mprehta dhe përgjigje të shpejtë. Vivax është një tablet shumë i hollë dhe i lehtë, vetëm 280g. Ju mund ta përdorni tabletin tuaj Vivax për mijëra aplikacione , pavarësisht nëse e përdorni për qëllime të punës apo private. Gjithashtu ky tablet ju mundëson të lidheni me internet me WIFI dhe 3G, dhe po ashtu të përdorni dy karta SIM në të njëjtën kohë.

Informata teknike:

 • Ekran 7 "
 • IPS/PLS, 1024x600
 • Cortex A7
 • MTK832, 1,3 GHz
 • Quad Core
 • Android 6.0, 1 GB, 8 GB
 • Kamera 2 Mpix / 0,3 Mpix
 • 3G,802.11 b/g/n
 • Bluetooth 4.0

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim