Vivax tablet TPC-803 3G

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 89.00
79.00
Ju kurseni: €10.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "Vivax tablet TPC-803 3G" eshte 1.

02350989

Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin këtë tablet multifunksional,

Tablet me profile të veçanta përsonale dhe konfigurim të aplikacioneve për çdo përdorues.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.


Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin këtë tablet multifunksional.

Posedon profile të veçanta përsonale dhe konfigurim të aplikacioneve për çdo përdorues.

Informata teknike:

  • TPC-802 3G gray, 8 ",IPS/PLS, 1280x800,
  • Cortex A7, MT8321, 1,3 GHz, Quad Core,
  • Android 6.0, 1 GB, 8 GB,
  • Kamera 2 Mpix / 0,3 Mpix, 3G, 802.11 b/g/n ,
  • Bluetooth 4.0Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim