Russell Hobbs Blender I dores Desire Collection 18976-56

Kurse
19%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 32.90
26.64
Ju kurseni: €6.26
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
18976-56

Specifikat:

 • 400 Watt në ngarkesë maksimale
 • 2 shpejtësi
 • Pjesa e poshtme dhe brisqet nga celiku i pastër
 • Mund të hiqën për pastrim të lehtë
 • Tas me kapacitet 500ml
 • Pjeset që mund të lahen në makine larëse të enëve
 • Siperfaqe me stil ngjyrë te zezë me detaje të kuqe
 • 2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifikat:

 • 400 Watt në ngarkes maksimale
 • 2 shpejtësi
 • Pjesa e poshtme dhe brisqet nga celiku i pastër
 • Mund të hiqën për pastrim të lehtë
 • Tas me kapacitet 500ml
 • Pjeset që mund të lahen në makine larëse të enëve
 • Siperfaqe me stil ngjyrë te zezë me detaje të kuqe
 • 2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim