Russell Hobbs Shtrydhese citrusi Explore Collection 22890-56

Kurse
24%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 32.90
24.90
Ju kurseni: €8.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
22890-56

Specifikat:

 • Tas i pastër plastike me kapacitet 1 liter
 • Perfshin 2 kone shtrydhese: koni i madh për portokaj dhe grejpfrut, koni i vogël për limone dhe limeta
 • Te gjitha pjeset janë c’montuese dhe mund të lahën sigurtë në makinën për larjën e enëve
 • Konet mund të kthehen vete në rrotullim mbrapa, rrotullohën nga të dyja anët
 • Grykë për nxjerrje të lehtë të lengut
 • Vend për palosjen e gajtanit në bazë
 • Kapak i tejdukshëm plastike
 • 2 vite Garancion
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifikat:

 • Tas i pastër plastike me kapacitet 1 liter
 • Perfshin 2 kone shtrydhese: koni i madh për portokaj dhe grejpfrut, koni i vogël për limone dhe limeta
 • Te gjitha pjeset janë c’montuese dhe mund të lahën sigurtë në makinën për larjën e enëve
 • Konet mund të kthehen vete në rrotullim mbrapa, rrotullohën nga të dyja anët
 • Grykë për nxjerrje të lehtë të lengut
 • Vend për palosjen e gajtanit në bazë
 • Kapak i tejdukshëm plastike
 • 2 vite Garancion
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim