Russell Hobbs aparat per Espresso 18623-56

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 219.00
169.00
Ju kurseni: €50.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
18623-56

Specifika:

 • 15-bar presion
 • Shkumbues për qumësht
 • 1.5L rezervuar i ujit i tejdukshëm dhe i levizshëm
 • Shporta e ujit që hiqet për tu pastruar
 • Nxemes për filxhana
 • 1000 Watt
 • 2 vite Garancion .
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

 • 15-bar presion
 • Shkumbues për qumësht
 • 1.5L rezervuar i ujit i tejdukshëm dhe i levizshëm
 • Shporta e ujit që hiqet për tu pastruar
 • Nxemes për filxhana
 • 1000 Watt
 • 2 vite Garancion .
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
Në të njejtin qmim!