RH Cook at Homme Sandwic1

Kurse
10%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 24.99
22.52
Ju kurseni: €2.47
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
4008496760381
 • Dizajn me celik te paster dhe ane te zeza
 • Pren dhe mbyll 2 runde sendviqesh
 • Pllaka qe nuk ngjiten te lehta per tu pastruar
 • Drite treguese kur eshte e ndezur dhe kur eshte sendviqi gati
 • Doreze me sigurese mbyllese
 • Vend per palosje te gajtanit
 • Qendron ne kembe per deponim te lehte
 • 700 Watt
 • 2vite Garancion.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

 • Dizajn me celik te paster dhe ane te zeza
 • Pren dhe mbyll 2 runde sendviqesh
 • Pllaka qe nuk ngjiten te lehta per tu pastruar
 • Drite treguese kur eshte e ndezur dhe kur eshte sendviqi gati
 • Doreze me sigurese mbyllese
 • Vend per palosje te gajtanit
 • Qendron ne kembe per deponim te lehte
 • 700 Watt
 • 2vite Garancion.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim