Russell Hobbs Toster Desire Collection 19610-56

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 39.99
36.92
Ju kurseni: €3.07
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
19610-56

Specifika:

 • Dizajn me ngjyrat kuq e zi
 • Kontroll për rregullimin e nivelit te thekjes
 • Mbajtëse për nxehjen e simiteve
 • Funksionet: anulo, shkrij dhe nxej përsëri
 • Butona me drita te kaltra LED
 • Tërheqje e bukes lartë
 • Shporta e troshave hiqet për pastrim të lehtë
 • Hapesirë për palosje te gajtanit
 • 930 Watt
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

 • Dizajn me ngjyrat kuq e zi
 • Kontroll për rregullimin e nivelit te thekjes
 • Mbajtëse për nxehjen e simiteve
 • Funksionet: anulo, shkrij dhe nxej përsëri
 • Butona me drita te kaltra LED
 • Tërheqje e bukes lartë
 • Shporta e troshave hiqet për pastrim të lehtë
 • Hapesirë për palosje te gajtanit
 • 930 Watt
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim