❄Russell Hobbs Hekur pa kabllo CORDLESS IRON 2400watt - 23300-56

Kurse
33%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 149.00
99.90
Ju kurseni: €49.10
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
23300-56

Specifikat:

 • Pllakë qeramikë
 • 135g hedhje e avullit
 • 40g avull i vazhdueshëm
 • Rezervuar uji 300ml
 • Shkalle të ndryshme temperature
 • Indikator dritë në baze për nxehje,
 • Renxehje dhe kur është gati
 • Fikje automatike
 • Anti-gelqere
 • Anti-pikje
 • 1.8m gjatesia e gajtanit te bazës
 • 2400watt

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifikat:

 • Pllakë qeramikë
 • 135g hedhje e avullit
 • 40g avull i vazhdueshëm
 • Rezervuar uji 300ml
 • Shkalle të ndryshme temperature
 • Indikator dritë në baze për nxehje,
 • Renxehje dhe kur është gati
 • Fikje automatike
 • Anti-gelqere
 • Anti-pikje
 • 1.8m gjatesia e gajtanit te bazës
 • 2400watt

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim