Russell Hobbs Hekur per hekurosje Color Control 19840-56

Kurse
7%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 75.00
69.90
Ju kurseni: €5.10
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
19840-56

Specifika:

 • Hekur i fuqishëm me avull me ndryshim ngjyrash që tregojnë temperature-niveline nxehjës
 • E kalter minimum, E gjelber najllon, E verdhe lesh, E purpurte pambuk, E kuqe maksimum
 • Pllake qeramike super e forte dhe me rreshqitje të lehtë për largim të shpejtë dhe efikas të rrudhave
 • 2400 watt
 • E thatë / Me avull / Sprej & sperkatje
 • Anti calc – nuk krijohen gurë - Anti Drip, nuk pikon
 • Doreze e butë për kapje - 300ml rezervuar te ujit
 • Fikje automatike për siguri
 • Funksion per vete-pastrim
 • Avull variabil – avull vertikal
 • 47g avull i vazhdueshem
 • 138g hedhje e avullit
 • Gajtan i gjatë 2.5 metra.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

 • Hekur i fuqishëm me avull me ndryshim ngjyrash që tregojnë temperature-niveline nxehjës
 • E kalter minimum, E gjelber najllon, E verdhe lesh, E purpurte pambuk, E kuqe maksimum
 • Pllake qeramike super e forte dhe me rreshqitje të lehtë për largim të shpejtë dhe efikas të rrudhave
 • 2400 watt
 • E thatë / Me avull / Sprej & sperkatje
 • Anti calc – nuk krijohen gurë - Anti Drip, nuk pikon
 • Doreze e butë për kapje - 300ml rezervuar te ujit
 • Fikje automatike për siguri
 • Funksion per vete-pastrim
 • Avull variabil – avull vertikal
 • 47g avull i vazhdueshem
 • 138g hedhje e avullit
 • Gajtan i gjatë 2.5 metra.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim