❄Depilator Remington EP7010

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 99.90
35.90
Ju kurseni: €64.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
EP7010

Teknologji e pincetave tv depilimit pa rrëshqitje

40 pinceta 

Kënd perfekt i kokës 

Koka mund të lahet në uje 

Largon edhe qimet më të shkurtëra 0.5mm 

Deri në 4 javë pa qime 

Operon me gajtan 

2 Shpejtësi 

Brushë për pastrim

2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Teknologji e pincetave tv depilimit pa rrëshqitje:

  • 40 pinceta
  • Kënd perfekt i kokës
  • Koka mund të lahet në uje
  • Largon edhe qimet më të shkurtëra 0.5mm
  • Deri në 4 javë pa qime
  • Operon me gajtan
  • 2 Shpejtësi
  • Brushë për pastrim

2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!
Kurse
19%
(0)
Ci2725
Kurse
8%
(0)
Ci76