Big Style AS7055 E51

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 55.09
47.97
Ju kurseni: €7.12
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
AS7055

Specifika:

 • Air-stajler me rolle shtese me vete-kapje qe krijon lehtesisht volum dhe fryerje qe zgjate 
 • 800 Watt motor per fryerje
 • 3 madhesi te rolleve
 • 30mm x 5 cope
 • 38mm x 5 cope
 • 50mm x 5 cope
 • 50mm brushe termale me fije te perziera
 • Koncentrator per tharje
 • 2 shkalle nxehtesie // shpejtesie
 • Buton per fryerje te ftohte
 • Buton per lirim te rolleve
 • Qante per palosje dhe bartje
 • Vegez per varje
 • 1.8m gajtan rrotullues
 • 2 vite Garancion.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifika:

 • Air-stajler me rolle shtese me vete-kapje qe krijon lehtesisht volum dhe fryerje qe zgjate 
 • 800 Watt motor per fryerje
 • 3 madhesi te rolleve
 • 30mm x 5 cope
 • 38mm x 5 cope
 • 50mm x 5 cope
 • 50mm brushe termale me fije te perziera
 • Koncentrator per tharje
 • 2 shkalle nxehtesie // shpejtesie
 • Buton per fryerje te ftohte
 • Buton per lirim te rolleve
 • Qante per palosje dhe bartje
 • Vegez per varje
 • 1.8m gajtan rrotullues
 • 2 vite Garancion.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
39.90 47.90 Ju kurseni: €8.00
(0)
34.90 37.90 Ju kurseni: €3.00
(0)
34.90 42.90 Ju kurseni: €8.00