❄Figaro- Dredhuese për flokë

Kurse
16%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 21.20
17.80
Ju kurseni: €3.40
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
AS404

Specifikat:

 • 400W Airstyler
 • 2 shtesa
 • 25mm brushe
 • 19mm brushe
 • 2 shkalle nxehtësie shpejtësie
 • 1.8m gajtan rrotullues
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifikat:

 • 400W Airstyler
 • 2 shtesa
 • 25mm brushe
 • 19mm brushe
 • 2 shkalle nxehtësie shpejtësie
 • 1.8m gajtan rrotullues
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
39.90 47.90 Ju kurseni: €8.00
(0)
34.90 37.90 Ju kurseni: €3.00
(0)
34.90 42.90 Ju kurseni: €8.00
Në të njejtin qmim!