Remington mashe rrotulluese Curl Revolution Ci606

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 99.90
69.90
Ju kurseni: €30.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
Ci606

Remington mashë rrotulluese Curl Revolution Ci606

 • Teknologjia e dredhjes instante krijon automatikisht shirita të mrekullueshëm te dredhura te flokëve.
 • Display digjital temperature 150 deri në 230º.
 • 4 x mbrojtje për shkëlqim të lemuar dhe me pak statike ne Antistatike -Qeramike -Jonizim Turmaline- Mbeshtjellje e lemuar.
 • Nxehje e shpejtë për 15 sekonda.
 • Funksionon për ngritje te temperaturës.
 • Fikje automatike për siguri pas 60 minutash.
 • Gajtan i gjatë rrotullues.
 • Çantë rezistente ndaj nxehtësisë.
 • Voltazhe mbarëbotërore.
 • 2 vite Garancion.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Remington mashë rrotulluese Curl Revolution Ci606

 • Teknologjia e dredhjes instante krijon automatikisht shirita të mrekullueshëm te dredhura te flokëve.
 • Display digjital temperature 150 deri në 230º.
 • 4 x mbrojtje për shkëlqim të lemuar dhe me pak statike ne Antistatike -Qeramike -Jonizim Turmaline- Mbeshtjellje e lemuar.
 • Nxehje e shpejtë për 15 sekonda.
 • Funksionon për ngritje te temperaturës.
 • Fikje automatike për siguri pas 60 minutash.
 • Gajtan i gjatë rrotullues.
 • Çantë rezistente ndaj nxehtësisë.
 • Voltazhe mbarëbotërore.
 • 2 vite Garancion.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim