VIVAX LED TV-55LE75T2, Full HD, DVB-T/C/T2, MPEG4

Hover over an image to enlarge

419.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "VIVAX LED TV-55LE75T2, Full HD, DVB-T/C/T2, MPEG4" eshte 1.

02356265

Televizor që ofron pamje origjinale,posedon kualitet të lartë dhe cilësi te ngjyrave që transmetohen.

Informatat teknike:

 • 55 "(140cm) Full HD LED 1920x1080pix,
 • CME 300Hz, DVB-T2 H.265 / DVB-T MPEG4,
 • ATV, USB PVR & TimeShift,
 • A + energy efficiency, 3xHDMI,
 • SCART, YPbPr Mini, Mini AV,
 • SPDIF Coax Digital input for headphones, CI connector


Blej VIVAX LED TV-55LE75T2, Full HD.

Produkti është i përshtatshëm dhe ka garancion 24 muaj.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Televizor që ofron pamje origjinale, posedon kualitet të lartë dhe cilësi të ngjyrave që transmetohen.

Informatat teknike:

 • 55 "(140cm) Full HD LED 1920x1080pix,
 • CME 300Hz, DVB-T2 H.265 / DVB-T MPEG4,
 • ATV, USB PVR & TimeShift,
 • A + energy efficiency, 3xHDMI,
 • SCART, YPbPr Mini, Mini AV,
 • SPDIF Coax Digital input for headphones, CI connector

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim