Fustan

Hover over an image to enlarge

40.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "Fustan" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Fustan i përditshëm që ju bën të ndiheni rehat dhe të dukeni bukur.

Fustan i gjatë nga pambuku me një prerje të veqntë dhe unike që të bën të ndihesh rehat.

Fustan pranëveror që ja vlen ta keni në gardërobën tuaj.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

100% Pambuk

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim