OSKA blouse

Hover over an image to enlarge

50.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit

Shtresa diagonale ndarëse me një xhep dhe menge të përshtatura në mënyrë krijuese janë të gjitha tërheqëse per sy

Bluza do të theksojë feminilitetin tuaj në sajë të materialit të saj të butë që bie rastësisht në lidhje me figurën tuaj.

Kjo bluze Oska është ideale te vishet me xhinse, hollanke, dhe pantallona te gjerë.

Mund te pastrohet ne makinë 30 ° C

Të kthehet perbrenda për larje dhe hekurosje.

  • Brend origjinal OSKA


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Forma e saj te jep një ritëm femëror. Gjerësia e relaksuar siguron ne maksimum rehati.

Këshilla për mirëmbajtje:

  • Lani veçmas ose me ngjyra të ngjashme sepse zbehet ngjyra
  • Mos hiqni njollat lokale, të kthehet perbrenda për larje dhe hekurosje


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme