OSKA dress

Hover over an image to enlarge

80.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit

Fustani do të theksojë feminilitetin tuaj në sajë të materialit të saj të butë që bie rastësisht në lidhje me figurën tuaj.

Mund ta kombinoni me pothuajse cdo gje, xhaketa te shkurta apo te gjata, atlete ose sandale

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Fustan që ju bën të ndiheni rehat dhe të dukeni bukur

Fustani do të theksojë feminilitetin tuaj në sajë të materialit të saj të butë që bie rastësisht në lidhje me figurën tuaj.

Këshilla për mirëmbajtje:

  • Lani veçmas ose me ngjyra të ngjashme sepse zbehet ngjyra
  • Mos hiqni njollat lokale, të kthehet perbrenda për larje dhe hekurosje


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme