❄Hugo Boss Extreme Women EDP 30ml

Kurse
20%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 49.90
39.90
Ju kurseni: €10.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
0737052987484

Hugo Woman Extreme është një version i çmuar i aromës së kultit Hugo Woman, me freski intensive dhe revitalizuese që mishëron besimin dhe feminitetin . Ndërsa aroma zhvillohet, fuqia e jasemines në koncentrim të rritur krijon një stuhi me lule të bardha në zemër, e kombinuar me akordet e çajit të zi. Osmanthus orientale formon bazën e parfumit, duke shtuar sensualitetin dhe sofistikimin tek shënimet e tjera.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Parfum për femra

Boss Hugo Extreme

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00
Në të njejtin qmim!