Vivax Home hair dryer HD-2003ID

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 15.00
8.90
Ju kurseni: €6.10
Ne stok
+

Sasia minimale per "Vivax Home hair dryer HD-2003ID" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit
023505359
 • Tharje flokësh profesionale nga marka Vivax Home , 3 nivele temperatur dhe 2 shpejtësi për stilime të ndryshme. Praktike për përdorim dhe mjafte efikase duke lenë flokë të bute dhe të shndritshëm, pa i dëmtuar ato.
 • Informata teknike
 • HD-2003ID - 2000 W,
 • 2 shpejtesi,
 • 3 rregullator temperature,
 • Funksion ionic.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Tharje flokësh profesionale nga marka Vivax Home , 3 nivele temperatur dhe 2 shpejtësi për stilime të ndryshme. Praktike për përdorim dhe mjafte efikase duke lenë flokë të bute dhe të shndritshëm, pa i dëmtuar ato.

Informata teknike :

 • HD-2003ID - 2000 W,
 • 2 shpejtesi,
 • 3 rregullator temperature,
 • Funksion ionic
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

 • Tharje flokësh profesionale nga marka Vivax Home , 3 nivele temperatur dhe 2 shpejtësi për stilime të ndryshme. Praktike për përdorim dhe mjafte efikase duke lenë flokë të bute dhe të shndritshëm, pa i dëmtuar ato.
 • Informata teknike
 • HD-2003ID - 2000 W,
 • 2 shpejtesi,
 • 3 rregullator temperature,
 • Funksion ionic.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00