VOX HT 2800R Fen

Kurse
24%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 19.00
14.50
Ju kurseni: €4.50
Ne stok
+

Sasia minimale per "VOX HT 2800R Fen" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Fen për flokë.

Informata teknike:

 • Fuqia: 1600W.
 • Funksioni I ftohjes.
 • 2- shpejtesi.
 • 3 fuqi ngrohjes.
 • Mbrojtja e mbi-ngrohjes se pajisjes.
 • Trupi ABS.
 • Me mundesi per ta varur fenin.
 • Pesha 1.13kg.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Fen për flokë.

Informata teknike:

 • Fuqia: 1600W.
 • Funksioni I ftohjes.
 • 2- shpejtesi.
 • 3 fuqi ngrohjes.
 • Mbrojtja e mbi-ngrohjes se pajisjes.
 • Trupi ABS.
 • Me mundesi per ta varur fenin.
 • Pesha 1.13kg.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
15.00 19.00 Ju kurseni: €4.00
(0)
22.00 29.90 Ju kurseni: €7.90
(0)
39.90 49.90 Ju kurseni: €10.00
Në të njejtin qmim!