VOX MX 8007A4 MIXER

Kurse
32%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 22.00
15.00
Ju kurseni: €7.00
Ne stok
+

Sasia minimale per "VOX MX 8007A4 MIXER" eshte 1.


— ose —

Blej permes telefonit

Mixer që plotëson nevojat e juaja të gatimit.

Pajisje shumë e lehtë për përdorim me shumë funksione si dhe mjaft praktike.

Informata teknike:

 • Fuqia: 300W.
 • 5 shpejtësi.
 • Funksioni Bonus - Turbo.
 • 2 rrahse për vezë dhe krem.
 • 2 rrahse për përzierjen e brumit

Posedon pajisje të sigurisë.

 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Mixer që plotëson nevojat e juaja të gatimit.

Pajisje shumë e lehtë për përdorim me shumë funksione si dhe mjaft praktike.

Informata teknike:

 • Fuqia: 300W.
 • 5 shpejtësi.
 • Funksioni Bonus - Turbo.
 • 2 rrahse për vezë dhe krem.
 • 2 rrahse për përzierjen e brumit

Posedon pajisje të sigurisë.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
(0)
129.00 146.00 Ju kurseni: €17.00
(0)
17.50 26.25 Ju kurseni: €8.75
(0)
12.00 27.00 Ju kurseni: €15.00
Në të njejtin qmim!