VIVAX SMART Point X1 LTE blue, 5.2", 4G

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 169.00
129.00
Ju kurseni: €40.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
02352656

Telefon i mençur, i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g si dhe posedon një kamer cilësore që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.

  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.


Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Telefon i mençur, i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g si dhe posedon një kamer cilësore që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.


Informata teknike:

  • 5.2” HD 1280 x 720 IPS
  • Quad core MT6737 1.45 GHz
  • Android 7.0
  • 2 GB RAM, 16 GB ROM
  • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
  • 2500 mAh
  • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G, fingerprint
  • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim