VIVAX SMART Point X501 LTE black, 5", 4GI

Hover over an image to enlarge

129.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "VIVAX SMART Point X501 LTE black, 5", 4GI" eshte 1.

02350994

Telefon i mençur me shumë funksione.

Bateri të qëndrueshme dhe një kamere cilësore.

Informatat teknike:

 • 5” HD 1280 x 720 IPS
 • Quad core cortex-A53 1.23 GHz
 • Android 6.0
 • 2 GB RAM, 16 GB ROM
 • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
 • 2000 mAh
 • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Një çmim i volitshëm për ty.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Telefon i mençur me shumë funksione.

Bateri të qëndrueshme dhe një kamere cilësore.

Informatat teknike:

 • 5” HD 1280 x 720 IPS
 • Quad core cortex-A53 1.23 GHz
 • Android 6.0
 • 2 GB RAM, 16 GB ROM
 • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
 • 2000 mAh
 • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!