VIVAX SMART Point X501 LTE white, 5", 4G

Hover over an image to enlarge

129.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "VIVAX SMART Point X501 LTE white, 5", 4G" eshte 1.

02350993

Telefon i mençur, i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g si dhe posedon një kamer cilësore që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.

Informata teknike:

 • 5” HD 1280 x 720 IPS
 • Quad core cortex-A53 1.23 GHz
 • Android 6.0
 • 2 GB RAM, 16 GB ROM
 • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
 • 2000 mAh
 • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Blej telefon VIVAX SMART i mençur dhe i përshtatshëm për të gjitha moshat.

Me garancion 12 muaj.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Telefon i mençur, i përshtatshëm dhe i lehtë për tu përdorur.

Me shpejtësi marrmandëse të internetit 4g si dhe posedon një kamer cilësore që ju mundëson të kapni momentet më të mira çdo ditë.

Informata teknike:

 • 5” HD 1280 x 720 IPS
 • Quad core cortex-A53 1.23 GHz
 • Android 6.0
 • 2 GB RAM, 16 GB ROM
 • Mbrapa 13 MP, para 5 MP
 • 2000 mAh
 • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 4G

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!