VIVAX SMART Point X551 black, 5.5", 3G

Hover over an image to enlarge

109.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "VIVAX SMART Point X551 black, 5.5", 3G" eshte 1.

02350992

Telefon i mençur me opsione të thjeshta për përdorim si dhe me një madhësi korrekte.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Blej VIVAX SMART me një çmim të përballueshëm.

Me garancion 12 muaj.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Telefon i mençur me opsione të thjeshta për përdorim si dhe me një madhësi korrekte.

Informatat teknike:

  • 5.5” HD 1280 x 720 IPS
  • Quad core 1.3 GHz
  • Android 6.0
  • 1 GB RAM, 8 GB ROM
  • Mbrapa 8 MP, para 2 MP
  • 2200 mAh
  • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 3G.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim