Vivax Smart Point X551 gold, 5.5", 3G

Hover over an image to enlarge

109.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "Vivax Smart Point X551 gold, 5.5", 3G" eshte 1.

02350991

Telefon i mençur me opsione të thjeshta për përdorim si dhe me një madhësi korrekte.

Blej VIVAX SMART me një çmim të përballueshëm.

Me garancion 12 muaj.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Telefon i mençur me opsione të thjeshta për përdorim si dhe me një madhësi korrekte.

Informata teknike :

  • 5.5” HD 1280 x 720 IPS
  • Quad core 1.3 GHz
  • Android 6.0
  • 1 GB RAM, 8 GB ROM
  • Mbrapa 8 MP, para 2 MP
  • 2200 mAh
  • Bluetooth, GPS, FM, OTA, 3G


Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim